Hakkımda
Misyon
Vizyon
Hakkımda

Muhammed Yasir Akçay Kimdir ?

Muhammed Yasir Akçay 1990 İstanbul-Kadıköy Doğumludur. 2 Yıllık Turizm işletmeciliği Önlisansını Tamamlamış Çeşitli Turizm Faliyetlerinde Bulunmuştur. 4 Yıllık İşletme fakültesini bitirmiş, YAPI KREDİ GENEL MERKEZ BANKASINDA ‘ 2.5 Yıl Sistem Destek Uzmanlığı Yapmış. 2.5 Yıl Sonununda istifa ederek ayrılmıştır.  Çocukluktan beri süre gelen İnternet Aktivisti olmakla beraber,  Araştırmacı, Gazeteci, Yazardır. Şu anda ise Kocaeli/Gebze Bölgesinde Kendi Bilişim Şirketini Kurmuş, Bilinen Büyük firmalara Seo( Search Engine optimizasyon), Youtube İçerik Yöneticiliği , Google Adwors, Web Dizayn, ve Diğer Reklam Faaliyetlerini yapmaktadır.
Misyon

Kalıcı Bir Şeyler Bırakmak İstiyorsak Şayet, Acele Etmek Gerek.

“Hayattaki amacım;  bilgimi, becerilerimi ve yeteneklerimi kullanarak başkalarıyla birlikte çalışmak, böylece insanların topluma katkı sağlayarak kendilerini değerli, mutlu ve başarmış hissedecekleri bir ortam yaratmak.”
Vizyon

“Amaç bir yönelişe, bir genel başlığa benzer. Vizyon ise spesifik bir istikamet, arzulanan bir geleceğin resmidir.”

Hayalleriniz ile bugün arasındaki mesafeden korkmayın, hayaller ile bugün arasında mesafe olmamasından korkun.

Hakkımdaki Bazı Dedikodular...

ŞAKA TABİKİ 🙂 Değerli Liderlerim ve Yol Gösteren Ekip Arkadaşlarımın Hakkımdaki Bazı Oriflame Yorumları Oldukça Gurur Verici. İyiki Varsınız.
Oriflame ile tanışmamı sağlamakla kalmayıp hem uygun fiyatlara ürünleri temin etmemi hemde oriflame kampanyalarını yakından takip etmemi sağladı. Kendisine Teşekkür ederim.
Ahmet Koca
X Technology
Yasir dendiğinde aklıma ilk gelen cümleler; İşini doğru yapan, başladığı bir işi bitirmeden bırakmayan, hamurunda doğruluk ve dürüstlük olan bir kardeşim. Yolu açık olsun.
Zeki Şahin
DİRECTÖR
Yasir çok pozitif ve zeki bir Lider,işi planlama kısmına çok vakit ayırır,çok yönlü bir insan,onunla saatlerce sıkılmadan sohbet edebilirim,Oriflame işinde çok yeni fikirler üretiyor ve yolu açık çünkü o yenilikçi bir Lider.
Semra Şimsek
ELMAS DİREKTÖR

Bizleri Takip Etmek İçin Lütfen Abone Olun Veya  Arayın.
+90 555-167-18-18